X
تبلیغات
رایتل

بانوی ناتمام

پرنسس جنی

از این هفته دو رشته برای ورزش انتخاب کردم . روزهای فرد از ۸ تا ۹ صبح دوچرخه سواری اونم توی هوای آزاد و تمیز صبحگاهی و روزهای زوج پیلاتس . تا این جا یه چند تا از کارایی که به خودم قول داده بودم انجام دادم . مونده شروع کار تبلیغات که نمیدونم چرا جمع کردن مشتری با تلفن این قدر برام سخته ؟ یه جورایی خجالت می کشم . دو هفته از برنامه خودم عقبم و طبعا راضی نیستم . اما کار خبر رو شدیدا دنبال میکنم . اگر کار تبلیغ رو شروع کنم درآمدم یه دفعه کلی زیاد میشه . اما هنوز نمیتونم با خودم کنار بیام . نهایت وقتی که به خودم دادم تا فرداست . هر چه باداباد.....  

 

ورزش نوشت : امروز از دوچرخه افتادم زمین . پام اندازه یه توپ تنیس باد کرده و کبود شده . یاد بچیگیام و زخم های همیشگی پام افتادم . هر وقت درد میگیره نا خودآگاه یه لبخند میاد رو لبم . دردش هم شیرینه .

  

  

عروسی نوشت : عروسی رفتیم . میتونم بگم از هر نظر عالی بود . کلی بزن و برقص  و شادی  . اما من جدا تو مود مراسم نبودم . همه کاری کردم ها اما یه جورایی از ته دل نبود . اما همینی که به هستی  و همسر بیش از اندازه خوش گذشت راضیم . هر دو شون با یه روحیه مضاعف برگشتن سمنان و همین من رو خیلی خوشحال میکنه . اونایی هم که دوست نداشتم دیدم . ولی چه میشه کرد ؟ میشه آدمای اطرافت رو دست چین کنی و خودت انتخاب کنی؟ زندگی همینه باید با خیلی چیزا کنار بیای.  

موهای هستی رو خودم درست کردم . یه تل متوسط از جلوی موهاش بافتم و پشتش رو حسابی فر کردم . از ضبح تا ظهر طول کشید اما تا دیروز هم هنوز خوب  و قابل قبول بود . دخترکم مثل ماه شده بود . لباسش هم از این مدلای رومی بود . هر کی میدیدش از اخلاقیات دخترمون کلی تعریف میکرد .  هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه اما به خدا ماست من واقعا ترش نیست . الهی فداش بشم . خدا پشت و پناهش باشه .  

 عروس شاد نعمته به خدا . عروس ما بی نظیر بود توی شادی و شلوغی همین باعث شد که همه انرژی بگیرن و خوشحال باشن .

 خدا کنه همه عروس دامادا خوشبخت بشن ......

نوشته شده در یکشنبه 16 مهر‌ماه سال 1391ساعت 12:24 ب.ظ توسط من نظرات (1)


Design By : Pichak

LinkDump
Archives
Links
Specific
Design
Others