X
تبلیغات
رایتل

بانوی ناتمام

پرنسس جنی

چند روز پیش من و تو یک مستند تصویری از انقلاب نشان داد . خیلی ها دیدند . نمیدانم آن چیزی که میخواهم بگویم بقیه هم دیده اند یا نه ؟  

بعد سخنرانی امام در بهشت زهرا به روایاتی ایشان گم میشوند و با یک آمبولانس توسط خود مردم بدون برنامه ریزی قبلی مسیری را طی میکنند . از طرفی هلیکوپتری اماده است تا ایشان را به نقطه امن ببرند . تصویری که توجه من را جلب کرد همین جاست . امام از آمبولانس به هلیکوپتر منتقل میشود . ظاهرا برای جلوگیری از ازدحام حلقه ای بزرگ دور هلیکوپتر بسته میشود . محافظان و نیروهای امنیتی در پیرامون حلقه با کمربند و قمه و حتی چماق به جان مردم می افتند . آن لحظه آن چنان شوک شدم که باور نمیکردم . آن چیزی که ثبت شده بود ولی هرگز از جایی پخش نشده بود باور نکردنی بود .  

چند تصویر بعد روزهای نزدیک به پیروزی انقلاب باز هم پر بود  از آدم های قمه به دست و چماق دار و حتی میله های آهنی . نمی دانم چرا کسی از این صحنه ها چیزی نگفت. 

برای یک لحظه تنها به این فکر کردم که انقلاب ۵۷ مال لات ها و قمه به دست ها بود . آنها بودند که پیروز میدان شدند . نه مردم .  

 

من را ببخشید . قصد توهین به هیچ دسته و مرامی را نداشتم . فقط حرفم این بود که تکرار این صحنه ها الان بعد ۳۳ زیاد عجیب نیست وقتی بدانیم اصل اصل پیروزی انقلاب چه بود . نه ؟

نوشته شده در سه‌شنبه 26 بهمن‌ماه سال 1389ساعت 09:38 ق.ظ توسط من نظرات (0)


Design By : Pichak

LinkDump
Archives
Links
Specific
Design
Others