X
تبلیغات
رایتل

بانوی ناتمام

پرنسس جنی


آخر هفته رو رفتیم تهران . هم برای خداحافظی با داداش فرنگی و هم برای شرکت تو غرفه داداش وطنی. نمیدونم نمایشگاه رسانه های دیجیتال رفتید یا نه ؟ اکه نرفتید از دستش ندید . به نظرم جالبه و یه بازار بزرگه از محصولات مربوط به کامپیوتر و کلا دنیای دیجیتال. من خوشم اومد و خیلی لذت بردم . به خصوص این که یه جایی هم پهلوی داداشمون داشتیم تو غرفه هفت گردون.

هستی هم که دلی از عزا در آورد . سه روز اون جا بود و از 7 صبح که آماده میشد وتا 7 شب که به زور میومد خونه . خیلی بهش خوش گذشت . آقای ابطحی عزیز هم سری به غرفه اینا زده بودن و عکس گرفتن . اما این دم بریده نمیذاره عکس رو بذارم این جا . میگه اجازه نگرفتم . کلی هم با آقای ابطحی خوش و بش کرده و بهش گفته که مامانم از خواننده های شماست . و جالب این که بهش گفته به

اقای خاتمی سلام من رو برسونبد . آقای ده نمکی هم مزین فرمودند . ازش خوشم نمیاد ولش کن . من رفتم ازش عکس بگیرم که دیدم یکی داد میزنه اینا کین ؟ چرا میزارید عکس بگیرن؟ منم لج کردم چند تایی گرفتم . نمیدونم شاید محافظی چیزی بود . با اون بی سیم مسخره اش.......... بگذریم .

اتفاق جالب این که ما از روز چهار شنبه عازم شدیم . ولی اجازه برای هستی نگرفتم . چون میدونستم نمیذارن . هستی همون چهار شنبه کلاس بنیه علمی داشت و تا 2.30 مدرسه بود . وقتی که اومد خیلی گریه کرد و اشک ریخت . میگفت من نمیتونم تست بزنم . پس من با هوش نیستم . خیلی جلسه اول تو روحیه اش تاثیر گذاشته بود. بچه های سمنانی چون تفریح ندارن تمام زندگیشون درسه . و خداییش با بچه های دیگه خیلی متفاوتن . خلاصه هستی رو زدیم زیر بغلمون و با داداش فرنگی که اومده بود دنبالمون رفتیم تهران . فرداش با موبایل زنگیدم مدرسه و گفتم هستی دل درد داره و من نذاشتم بیاد . مدیرشون که معرف حضورتون هست؟ فرمودن : مریض باشه ها ...... باید خودت به کلاش برسونیش و خلاصه این حرفا . تا دیروز که رفتم مدرسه صاف پیش مدیر با یه قیافه در هم و نگران . گفتم که آره کلاس تو روحیه بچه ام اثر گذاشته و از گریه شروع شده رسیده به دل درد!!!!!!!!!! اومدم مشورت . بعد با یه نگاه شیطانی پیشنهاد طرح یه وب سایت برای مدرسه توسط آق دادا شمون دادم . که اصن غیبت فراموشش شد و کلی رفیق شدیم و دل دادیم قلوه گرفتیم. به هر حال اگه غیبت غیر موجه برا بچه هاتون خواستین بگین من مشاوره بدم . همین دیگه ..............
پ. ن : نمایشگاه تا روز جمعه هست . محلش مصلی که اگه با مترو برید باید ایستگاه شهید بهشتی پیاده بشین و خروجی مصلی برید بیرون و از اونجا با سرویس مجانی میرید دم سالن پیاده میشین .

نوشته شده در دوشنبه 6 آبان‌ماه سال 1387ساعت 09:36 ق.ظ توسط من نظرات (2)


Design By : Pichak

LinkDump
Archives
Links
Specific
Design
Others