X
تبلیغات
رایتل

بانوی ناتمام

پرنسس جنی

تو کلاس ورزش ما هر چند روز یه موضوع رو برای بحث انتخاب میکنیم. مربی ما دیروز بحث داغ  خیانت شوهر به زن رو انتخاب کرد. بی چاره هنوز حرف از تو دهنش در نیومده بود که غوغا شد. کلاس ریخت به هم . همه داد می زدن. بعضی ها به جماعت مردا بد و بیراه میگفتن. بعضیها به دخترای چشم دریده که این جوری خیابون میان. چند تایی هم با صدای بلند سخنرانی میکردن. جاتون خالی محشری بود. با هزار زور ساکت شدن و به نوبت قرار شد حرف بزنن. یکی از خانوما که سنش از همه بیشتره گفت که زن باید صبور باشه باید به خاطر بچه هاش یه  ذره دست پایین بگیره که دوباره همه ر یختن به هم که یعنی چی بگذره؟ جالب اینکه اغلب میگفتن ما طلاق میگیریم. یعنی ساک رو بر میداریم و از راه خونه بابا میریم دادگاه!!! اما واقعا چی کار باید کرد؟ این فقط یه حرف بود. ممکنه تو زندگی خیلیا حتی پیش نیاد ولی شنیدنش و یه بحث معمولی این جوری زنها رو آشفته میکنه و یه سالن کوچولو رو به جنجال و حتی در گیری می کشونه . اگه  اتفاق بیوفته چی؟ بازم با همین انرزی همه چی رو خراب میکنیم؟

من فکر میکنم اغلب خانوما به سادگی یادشون میره که تو خونه و زندگی شریکن و توی ساختن هر چیزی تو زندگی اونا هم حضور داشتن. به سادگی نباید جا رو برای رقیب باز کرد .نکته همین جاست باید موند نه برای گذشت یا تحمل برای داشتن اون چیزی که حق خانوماست.

من به دادن فرصت و این حرفا اعتقاد ندارم ولی به رفتن هم همین طور. به نظر من باید به مرد فهموند که این جا جای منه اگه فکر میکنی که دیگه چیزی تو این خونه برات نیست این تویی که باید بری . یه چیز دیگه هم اینکه بی تفاوتی بهترین وسیله اس . هر چند خیلی سخته ولی مردا در چنین مواقعی نباید بفهمن زن چه ضربه ای خورده. یه زن محکم همیشه پیروزه.

نظر شما چیه؟

نوشته شده در چهارشنبه 30 آبان‌ماه سال 1386ساعت 09:03 ق.ظ توسط من نظرات (4)


Design By : Pichak

LinkDump
Archives
Links
Specific
Design
Others